Polityka jakości

Polityka jakości.
Misją Firmy Quadrivium jest profesjonalne i skuteczne wspieranie przedsiębiorstw w pozyskaniu środków finansowych na ich rozwój oraz na podnoszenie kwalifikacji i kompetencji pracowników, a także pomoc Klientom indywidualnym w poprawie sytuacji finansowej, poprzez wspólne wypracowanie rozwiązań, kształtowanie dobrych nawyków oraz edukację.


Quadrivium Firma Konsultingowa Anna Kalinowska realizując usługi eksperckie, zaspakaja potrzeby Klientów w zakresie kompleksowej obsługi pozyskania dofinansowania unijnego od momentu ustalenia koncepcji projektu, poprzez przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej wraz z niezbędnymi załącznikami, aż do momentu pozyskania i rozliczenia dofinansowania oraz w zakresie szkoleń, coachingu i konsultingu biznesowego. Klientom indywidualnym dedykuje wsparcie w prowadzeniu finansów osobistych. Wieloletnie doświadczenie zespołu, wysoka skuteczność, uczciwość, dobre rozumienie potrzeb Klienta oraz poszanowanie jego prywatności, wyróżniają naszą firmę i są gwarantem dobrej współpracy.


Naszymi priorytetami są:
- utrzymanie zaufania i satysfakcji klientów,
- wysoka jakość i innowacyjność usług,
- ciągłe doskonalenie produktów i procesów,
- dobór i systematyczne szkolenie personelu, ciągle podnoszenie jego kwalifikacji,
- ochrona środowiska i bezpieczeństwo pracy,
- realizacja procesów w sposób zapewniający spełnianie wymagań prawnych oraz wysoką jakość usług.

 

Zapewniamy niezbędne zasoby i środki dla realizacji ustalonej strategii działania oraz zobowiązujemy się do stosowania i przestrzegania Polityki Jakości przy pełnym udziale wszystkich pracowników. Polityka jest odpowiednio i efektywnie zakomunikowana wszystkim pracownikom naszego przedsiębiorstwa, a także systematycznie oceniana przez Kierownictwo dla zapewnienia jej aktualności i przydatności.

Goldenline
Facebook