NewsletterEfektywne spotkania biznesowe

Rogala

Sprawna komunikacja biznesowa oraz właściwe zaprezentowanie swoich produktów i usług, to podstawowe atuty przedsiębiorcy, dzięki którym firma utrzymuje swoją pozycję rynkową. Zdobądź nowe umiejętności, które pomogą zwiększyć potencjał Twojej firmy już na najbliższym szkoleniu.

 

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznych umiejętności komunikacyjnych, sprawienie, by prezentacje przygotowywane przez przedsiębiorców zachęcały do współpracy, zwiększały skuteczność biznesową.

 

Korzyści wynikające z udziału w warsztacie:
- dowiesz się więcej o technikach pracy głosem, poprawnej artykulacji i interpretacji żywej mowy
- dowiesz się czym emanujesz, kiedy spotykasz się z Klientami
- wzmocnisz swój zindywidualizowany sposób tworzenia pierwszego dobrego wrażeni
- nauczysz się jak budować z Klientami partnerskie relacji
- nauczysz się perswazyjności prezentacji Twoich produktów

 

Prowadzący podzieli się swoimi praktycznymi doświadczeniami dotyczącymi budowania relacji z Klientami oraz prezentowania mocnych stron, jako dostawcy produktów i usług.

 

Szkolenie prowadzi Adam Rogala, trener komunikacji i wystąpień publicznych. Specjalizuje się komunikacji i budowaniu relacji w biznesie oraz w rozwoju kompetencji tworzenia wpływowych prezentacji biznesowych i medialnych. Prowadzi treningi storytelliing w biznesie. Wspiera młode firmy (stratupy) w przygotowywaniu i wykonywaniu prezentacji (pitching). Wspierał zespoły pitchujące podczas Start up Weekend by Google. W treningach koncentruje się na wzmacnianiu i wykorzystywaniu naturalnego potencjału - osobowości i ekspresji uczestników. Rozwija umiejętności wyrażania emocji- interpretacji żywej mowy i posługiwania się głosem. Trenerem jest od 2001 roku, łącząc szkolenia z klientami biznesowymi z pracą, jako reporter newsowy w Wiadomościach TVP i w TVN24; realizując także reportaże i filmy dokumentalne w TVN i Discovery Historia.

 

Wielbiciel kina dokumentalnego i zapalony narciarz.

Termin: 19.06.2019

Miejsce: ul. Zwycięstwa 126, Koszalin

Cena: 500 zł netto za jednodniowe szkolenie z lunchem i przerwami kawowymi.

Możliwość dofinansowania od 50 do 80%. Organizatorem jest Quadrivium, Edu4U oraz Koszalińska Izba Przemysłowo Handlowa.

Do pobrania: karta usługi szkoleniowej

  

Goldenline
Facebook